cirkel 1
cirkel 2
cirkel 3

Ontsteken kerstboom 2011

Al jaren achtereen heeft De Vecht rond de Kerst de grootste verlichte kerstboom in de wijde omgeving. Ook dit jaar zal er aandacht besteed worden aan het omtoveren van de kastanjeboom bij de brug in een ware “kerstboom” en wel op

zaterdagavond 10 december a.s.

Iedereen is van harte welkom op deze traditioneel gezellige avond. Het progamma ziet er als volgt uit:

18:45 uur Verzamelen op het schoolplein voor de lampionnenoptocht.
Voor alle kinderen die mee willen doen aan de lampionnenoptocht is er een lampion aanwezig. 
19:00 uur Vertrek lampionnenoptocht vanaf het schoolplein naar de brug. Aansluitend zal de de kastanjeboom naar een ware kerstboom
worden omgetoverd onder het genot van een oliebol met een glas gluhwein of warme chocolademelk.
± 21:00 uur Afsluiting

Dit jaar zal koor “In Between” bij de boom een optreden geven.

Om onze “kerstboom” in stand te kunnen houden zullen er tijdens dit festijn oliebollen en kerstkaarten van De Vecht te koop zijn en zullen de buurtkinderen van ‘de oude boom’ producten verkopen. Daarnaast kunt u uw donatie achterlaten in de fooienpot of overmaken op rekeningnummer 1508.03.583 t.n.v. Plaatselijk Belang De Vecht en omstreken onder vermelding van “kerstboom”, zodat wij nog vele jaren kunnen genieten van onze verlichte “kerstboom”!

Het bestuur van Plaatselijk Belang De Vecht e.o. wenst u hele prettige kerstdagen toe en een gelukkig, gezond en knallend 2012!

Laatst gewijzigd door Bjorn Veldhuis op 02-12-2011.

<< terug